KENDİNDEN YAPIŞKANLI BANTLAR

Elastomerik modifiye bitüm esaslı, soğuk uygulamalı, kendinden yapışkanlı,çok amaçlı kullanıma sahip, su yalıtım bantıdır.

Kullanım Yerleri

-Ahşap

-Metal

-Cam

-Plastik

-Sıva

-Beton gibi çok çeşitli yüzeylerde yapışkanlığa sahiptir. Su Yalıtım Bandı çok çeşitli onarım ve yalıtım işlerinde kullanılır.
 

Yüzey Hazırlığı

Uygulama yapılacak yüzey, kuru ve temiz olmalıdır. Tüm gevşek parçalar, kalıp ayırıcı yağlar, kalıntılar, boya pas ve diğer zayıf yapışmış malzemeler yüzeyden temizlenerek uzaklaştırılmalıdır. Metalik, plastik vb yüzeyler uygun bir solvent yardımıyla temizlenmelidir. Beton, sıva, sunta gibi pürüzlü yüzeylere, emici yüzeylere,  astar tatbik edilmeli, tamamen kuruması beklenmelidir.
 

Uygulama Şekli

Su Yalıtım Bandı uygulama yapılacak yüzey, kuru ve temiz olmalıdır. Tüm gevşek parçalar, kalıp ayırıcı yağlar, kalıntılar, boya pas ve diğer zayıf yapışmış malzemeler yüzeyden temizlenerek uzaklaştırılmalıdır. Metalik, plastik vb yüzeyler uygun bir solvent yardımıyla temizlenmelidir. Beton, sıva, sunta gibi pürüzlü yüzeylere, emici yüzeylere, astar tatbik edilmeli, tamamen kuruması beklenmelidir.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.